Leiding

Groepsleider

Ruben De Gucht
+32478/69.45.35
Groepsleiding@chirojongensovermere.be

Sloebers

Jonathan Bloem (afdelingsverantwoordelijke)

Lieven Van De Vondel

Arne Temmerman

Sloebers@chirojongensovermere.be

Speelclub

Jens Rasschaert (afdelingsverantwoordelijke)

Mathieu De Smet

Wouter De Gucht

Gideon De Coster

Speelclub@chirojongensovermere.be

Rakkers

William Vandemoortele (afdelingsverantwoordelijke)

Michiel Van de Velde

Elias Uytterschaut

Ruben De Gucht

Rakkers@chirojongensovermere.be

Toppers

Jonas Janssens (afdelingsverantwoordelijke)

Sim Albrecht

Toppers@chirojongensovermere.be

Kerels

Joren De Ryck (afdelingsverantwoordelijke)

Thomas Van De Winckel 

Kerels@chirojongensovermere.be

Aspiranten

Bjorn Van De Wiele (afdelingsverantwoordelijke)

Jens De Winter 

Aspiranten@chirojongensovermere.be